Inwestor zastępczy - korzyści

Terminowo, dokładnie i wygodnie – tak moglibyśmy w skrócie opisać nasze działania. Jednak z naszą pracą wiąże się o wiele więcej korzyści, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niezauważalne, a dopiero pod koniec współpracy są widoczne oraz niezaprzeczalne. W tym wpisie pokażemy Ci, czym się zajmujemy jako inwestor zastępczy oraz jaki wpływ mamy na Twój czas i projekt. Twój priorytet to nasze zasady, a co za tym idzie? Satysfakcjonujący efekt. 

Tylko dla dużych inwestycji publicznych? Niekoniecznie 

Inwestor zastępczy dla wielu może brzmieć dosyć obco, wręcz nieosiągalnie. Nic bardziej mylnego! Zajmujemy się różnorodnymi projektami – od inwestycji publicznych aż po te prywatne o niewielkich rozmiarach, na przykład budowa domu jednorodzinnego. W każdym z przypadków bardzo ważne są szczegóły i to właśnie nimi się zajmujemy. Zakres obowiązków ustalamy wspólnie przed podpisaniem umowy. Mogą do nich należeć czynności takie jak sprawdzenie poprawności i skompletowanie wymaganych dokumentów, wybór wykonawcy, zarządzanie budową, weryfikacja etapów realizacji projektu oraz prowadzenie rozliczeń finansowych. Innymi słowy, operujemy wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu w branży, zarówno pod względem wykonawczym, jak i prawnym. 

Kiedy warto zdecydować się na nasze usługi? 

Jeśli prowadzisz kilka projektów jednocześnie i nie jesteś w stanie poświęcić wystarczająco dużo czasu każdemu z nich, to współpraca z inwestorem zastępczym rozwiąże wiele Twoich problemów. Przejmiemy część lub większość Twoich obowiązków i będziemy na bieżąco przekazywać Ci informacje dotyczące postępów lub możliwych zmian. 

Warto rozważyć nasze usługi również w przypadku, gdy nie posiadasz wystarczającej wiedzy dotyczącej branży budowlanej i aspektów prawnych z nią związanych. Niezależnie od tego, czy zainwestowałeś w budowę własnego domu, czy pierwszego biura swojej działalności gospodarczej, odejmiemy Ci wiele obowiązków. Z inwestorem zastępczym nie będziesz musiał martwić się o żadne niedociągnięcia.