Malowanie

Image

Zajmujemy się aranżacją pomieszczeń i wykańczaniem ich w sposób zgodny z potrzebami klientów. Naszą trzecią specjalizacją wykończenia wnętrz jest malowanie natryskowe.

W celu wykonania tej usługi wykorzystujemy agregaty hydrodynamiczne GRACO, które pracują pod potężnym ciśnieniem i perfekcyjnie rozpylają drobinki farby na elementach. Metoda natryskowa różni się od malowania tradycyjnym wałkiem we wszystkich aspektach.

  • perfekcyjna jakość powierzchni – brak zacieków, widocznych pociągnięć pędzla, łączeń, smug wałka,
  • ilość zużytej farby jest mniejsza, gdyż nie tracimy jej przy myciu narzędzi, wałków a samo nakładanie jest równomierne i cienkie zgodnie z zaleceniami producenta,
  • czas – jesteśmy w stanie pokryć farbą domek 120 m2 powierzchni podłogi w ciągu jednego dnia,
  • pieniądze – przy umiejętnym, natryskowym dekorowaniu odpowiednimi produktami jesteśmy w stanie zaoszczędzić na ilości drogich farb.

Wszystkie te aspekty przekładają się na ZADOWOLENIE

Profesjonalne malowanie wnętrz

Współpracujemy z profesjonalnymi producentami farb. Mamy swoich opiekunów technicznych, którzy starają się rozwiązać wszystkie problemy od ręki, także te związane z dostępnością produktów. Ceny, które oferujemy za swoje usługi, są absolutnie bezkonkurencyjne.

Malowanie wnętrz z pomocą agregatu hydrodynamicznego wymaga wprawy. Nasi pracownicy mają doświadczenie, dzięki któremu pokryją Twoje ściany farbą równomiernie i dokładnie. Dekoracja wnętrz na drodze natrysku jest nie tylko sprawna i daje wysoce estetyczne wykończenie, ale pozwala też oszczędzić farbę. Z tego powodu jesteśmy w stanie wykonywać swoją pracę w bardzo dużych przestrzeniach, które wymagają aranżacji.

Usługi malowania za pomocą natrysku zawsze rozpoczynamy od odpowiedniego przygotowania. Dokładnie przykrywamy wszystkie przedmioty, które znajdują się we wnętrzu; używamy do tego m.in. folii lub taśmy. W razie potrzeby możemy wymontować klamki oraz wyjąć drzwi z ościeżnicy. Co ważne, przed przystąpieniem do pokrywania ścian farbą wymontowujemy grzejniki, a potem zatykamy wszystkie łączenia.

Skorzystaj z naszych usług, jeśli interesuje Cię estetyczne wykończenie Twojego mieszkania!

POLECAMY!

BRILLUX, SIGMA-PPG, KB.

Dzięki tej metodzie i współpracy oprócz naszej gwarancji otrzymują Państwo gwarancję producenta.