Kafelkowanie

Urządzasz nowe mieszkanie, a może planujesz remont? Bez względu na to, czy chcesz zmienić dom jednorodzinny, czy też inny budynek, nasza firma oferuje profesjonalne usługi takie jak kafelkowanie łazienki, schodów oraz innych elementów i pomieszczeń. Zapewniamy fachowe układanie płytek ceramicznych, gresowych, kamieni naturalnych lub innych materiałów na różnych powierzchniach, takich jak podłogi, ściany czy też blaty kuchenne. Wybierając nas masz pewność, że usługa ta zostanie wykonana od A do Z, a Ty będziesz się cieszyć wymarzoną aranżacją domu, mieszkania lub innego miejsca na długie lata! 

Kafelkowanie łazienki i innych pomieszczeń 

Układanie płytek na ścianie, podłodze czy też schodach rozpoczynamy od dokładnego pomiaru i przygotowania powierzchni, co może obejmować usunięcie starych elementów, wyrównanie podłoża oraz zastosowanie odpowiedniej izolacji i gruntowania. Ważne jest, aby podłoże było czyste, równe i suche, aby zapewnić prawidłową przyczepność kafelkowanych ozdób.

Następnie, na podstawie wykonanych pomiarów, nasz doświadczony kafelkarz planuje odpowiednie układanie płytek na podłodze, ścianach czy też schodach, co jest niezbędna dla estetyki finalnego wyglądu. Dobór odpowiedniego rodzaju, koloru, wzoru i rozmiaru zależy od preferencji i charakteru pomieszczenia.

Rozwiązanie tego typu można z powodzeniem wykorzystać w łazience, kuchni, przedpokoju, salonie czy też innych pomieszczeniach w zależności od potrzeb naszych Klientów. Ciekawym rozwiązaniem są również schody z kamiennych płyt, które charakteryzują się bardzo dobrą trwałością. 

Układanie płytek na schodach, podłogach i ścianach 

Montaż wymaga precyzji i umiejętności, szczególnie przy cięciu i dopasowywaniu elementów w trudnych miejscach, takich jak narożniki, przestrzenie wokół armatury sanitarnej czy progów. Do przyklejania używa się specjalnej zaprawy klejowej, która musi być odpowiednio dobrana do rodzaju kafelkowanych ozdób i powierzchni np. ścian, schodów czy też podłóg. Po montażu i wyschnięciu kleju następuje fugowanie, które polega na wypełnieniu szczelin masą fugową, zabezpieczając tym samym powierzchnię przed wilgocią i zabrudzeniami.

Profesjonalne kafelkowanie z DryWall Construction 

Układanie płytek na schodach, ścianie czy podłodze? W łazience czy też garażu? Staramy się zapewniać jak najbardziej kompleksowe usługi! Oczywiście możesz również liczyć na doradztwo naszych fachowców. Do zleceń pochodzimy indywidualnie oraz profesjonalnie, tak aby Twoje plany znalazły odzwierciedlanie w wykonanej przez nas pracy.

Interesuje Cię układanie płytek w na ścianie i podłodze w łazience? A może chcesz ozdobić schody? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści przestawią Ci szczegółową ofertę oraz możliwe terminy realizacji. Z nami kafelkowanie schodów oraz różnych pomieszczeń, w zależności od Twojej aranżacyjnej koncepcji przebiegnie fachowo, szybko i przede wszystkim trwale. Zmienimy Twoje wnętrza w najlepszy sposób! Poznaj nas bliżej i zobacz realizacje, które już wykonaliśmy! Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkie usługami, jakie oferujemy w DryWall Construction!