Baza wiedzy

Szpachlowanie łączeń płyt gipsowych - doradzamy

Idealnie gładkie ściany to cel wielu osób. Nasza firma od lat zajmuje się tego typu pracami, więc znamy ten temat od podszewki. W tym artykule omówimy szpachlowanie łączeń płyt gipsowych, jak je wykonujemy, jakie istnieją standardy i czym się od siebie różnią, oraz skąd biorą się widoczne nierówności po malowaniu.

Czytaj więcej

Inwestor zastępczy - korzyści

Terminowo, dokładnie i wygodnie – tak moglibyśmy w skrócie opisać nasze działania. Jednak z naszą pracą wiąże się o wiele więcej korzyści, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niezauważalne, a dopiero pod koniec współpracy są widoczne oraz niezaprzeczalne. W tym wpisie pokażemy Ci, czym się zajmujemy jako inwestor zastępczy oraz jaki wpływ mamy na Twój czas i projekt. Twój priorytet to nasze zasady, a co za tym idzie? Satysfakcjonujący efekt.

Czytaj więcej

Jak malować sufit

Gładka powierzchnia, na której nie widać ruchów wałka czy pędzla, to proste zadanie, ale tylko wtedy, gdy wiesz, jak się za to zabrać. W tym wpisie pokażemy Ci, na co musisz zwrócić uwagę podczas malowania sufitu. Czy kierunek ma znaczenie? Co z położeniem okna i ruchem wałka? Gruntować powierzchnię czy nie jest to konieczne? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, to tutaj je znajdziesz.

Czytaj więcej

Jak wykończyć nierówne ściany

Kupiłeś mieszkanie albo dom, który wymaga poprawy niektórych powierzchni? Wyrównanie ich zapewne kojarzy Ci si e nie tylko z dużymi nakładami pracy, ale również sporą ilością czasu i niemałymi kosztami. Jest w tym trochę prawdy. Jednak nierówne ściany wcale nie muszą spędzać Ci snu z powiek. W tym wpisie opowiemy Ci o kilku metodach, które mogą znacznie ułatwić Ci prace wykończeniowe.

Czytaj więcej