Projektowanie wnętrz

Image

Zajmujemy się aranżacją pomieszczeń tak, by nasi klienci mogli w nich przyjemnie spędzać czas każdego dnia. Projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, ale również pasja rozwijana latami. Staramy się dokładnie zadbać o potrzeby naszych Klientów na podstawie wiedzy, doświadczenia i znajomości materiałów.

Warto zaznaczyć, że oferujemy też usługi montażowe.

Jako wykonawca wiemy, co przysporzy problemów i wydatków, i jak możemy zredukować koszty. Możemy zastąpić drogie rozwiązania równie dobrymi, tańszymi w montażu odpowiednikami.

Instalując w ramach usług niezliczone ilości różnych produktów, z łatwością odpowiadamy na jakże trudne i często stawiane pytanie, “czy warto?

Utrzymujemy pozytywne kontakty z naszymi Klientami na długo po tym, jak skończymy prace wykończeniowe. Zbieramy cenne uwagi mieszkańców dotyczące użytkowania ich domów. We współpracy przykładamy dużą wagę do dobrej komunikacji i atmosfery. Wszystko po to, aby Państwa marzenia nabrały wyraźnego rozpędu.

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania wnętrz: od projektu, montażu i wykończenia, aż po oddanie kluczy. To nic innego jak spełnienie marzeń! Takie podejście zapewnia sukces realizacji i zadowolenie wielu naszych Klientów.

Jak wyglądają nasze aranżacje wnętrz?

Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom elegancji. Dbamy o to, by wystrój panujący w wykończonych przez nas pomieszczeniach był spójny oraz cieszył oko każdego dnia. Jeśli zajdzie taka potrzeba, w ramach usług urządzimy dla Ciebie wiele pokoi w Twoim mieszkaniu, dzięki czemu wystrój będzie tworzył dopasowaną całość.

Współpracując z nami, możesz liczyć na to, że zamontujemy w Twoim wnętrzu wybrane elementy wyposażenia. Dzięki temu prace wykończeniowe przebiegną sprawnie i nie będziesz musiał korzystać z usług innej firmy, co pozwala zaoszczędzić czas oraz koszty. Podczas projektowania bierzemy pod uwagę rozstawienie mebli oraz materiał, z którego są wykonane; tym samym wiemy doskonale, w jaki sposób zamontować dany sprzęt i gdzie go umieścić tak, by jak najlepiej spełniał swoją funkcję!

Duży i mały metraż

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zawsze wiemy, co zaprojektować — niezależnie od budżetu Klienta, ponieważ za naszymi działaniami stoją lata praktyki. Każda przestrzeń jest inna, podobnie jak wymagania i oczekiwania właścicieli. Prace wykończeniowe nie mogą więc być sztywnym schematem. 

Duże mieszkania i domy wydają się idealnym płótnem do stworzenia pięknego wnętrza. W rzeczywistości jednak mogą przysporzyć wiele problemów podczas prac wykończeniowych, na przykład z zagospodarowaniem wolnej przestrzeni. Projektowanie wnętrz opierać się będzie w tym przypadku na zorganizowaniu pomieszczenia w taki sposób, żeby było przytulne i nie przytłaczało swoją wielkością. Małe metraże z kolei stawiają inne wyzwania, na przykład znalezienie miejsca do przechowywania. Tutaj nasze usługi montażowe i projektowania będą krążyły wokół optycznego powiększenia przestrzeni i wykorzystania jej w jak największym stopniu.

Wymagające i nietypowe projekty

Jeśli zależy Ci na stworzeniu przestrzeni, która będzie odzwierciedlała to, kim jesteś, i masz na to konkretny pomysł — świetnie! Uwielbiamy współprace, które są nieszablonowe. Jeśli jednak nie do końca wiesz, jak osiągnąć taki efekt, to chętnie razem z Tobą stworzymy satysfakcjonujący projekt. Nasze usługi projektowania wnętrz nie opierają się jedynie na pracach wykończeniowych i montażowych. Doradztwo i określenie potrzeb Klientów to podstawa, bez której nigdy nie zaczynamy. 

W każdym stylu 

Duże przeszklenia i niewielka ilość dekoracji w stylu industrialnym? A jasne, funkcjonalne przestrzeni o stonowanej kolorystyce w stylu nowoczesnym? Niezależnie od tego, w jakim stylu czujesz się najlepiej, razem z nami na pewno stworzysz idealną przestrzeń. Usługi projektowania wnętrz obejmują dobór odpowiedniej kolorystyki, oświetlenia, umeblowania, dekoracji oraz połączenia wszystkich tych elementów ze sobą w spójną całość. Nie ograniczamy się wyłącznie do wizualizacji. Oferujemy również komplet prac wykończeniowych, np. sucha zabudowa, gładzie, malowanie i usługi montażowe.