Gładzie

Image

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową aranżacją pokoi na mnóstwo sposobów.

Drugą specjalizacją naszej firmy są gładzie polimerowe oraz wielowarstwowe. Kładziemy nacisk na indywidualne potrzeby inwestycji, takich jak m.in. sufity podwieszane proste, z myślą o użytkowaniu w niezmiennej formie przez długie lata. Usługi wykonujemy najczęściej na materiałach Knauf i Flugger. Oferowana przez tych producentów gładź polimerowa umożliwia nie tylko proste wygładzenie sufitów i przygotowanie ścian do tapetowania, ale pozwala na wygłuszanie pomieszczeń i pochłanianie echa, co znacznie zwiększa komfort codziennego funkcjonowania w mieszkaniu.

Narzędzia do prawidłowego wykonania gładzi polimerowej i wielowarstwowej w wysokiej jakości pochodzą z najwyższej profesjonalnej półki światowych liderów tj.: GRACO, TAPETECH, MIRKA, HILTI, FLEX, WOOSTER. Nasze polimerowe i wielowarstwowe surowce są perfekcyjnie przygotowane pod jakże modne oświetlenie LED i bezlitosne promienie słoneczne wpadające przez dużą liczbę przeszkleń. Jesteśmy w stanie osiągnąć jakość ścian na poziomie lakierowanego frontu meblowego. Wszystkie nasze realizacje objęte są opieką i gwarancją niezmiennego użytkowania.

W jaki sposób wykonujemy wykończenie pomieszczeń?

Wykorzystywana przez nas wysokiej jakości gładź polimerowa oraz inne jej rodzaje, w tym wielowarstwowa, służą do estetycznego wykańczania pomieszczeń i elementów podwieszanych oraz aranżowania ich w sposób odpowiadający Twoim potrzebom. Nałożymy na Twoje ściany lub sufity jedną albo kilka warstw produktu tak, by wygłuszyć pomieszczenie oraz sprawić, że echo i inne hałasy zostaną pochłonięte.

Wykonujemy:

  • gładzie wielowarstwowe, polimerowe.
  • ścianki działowe – lekkie, wygłuszone ścianki działowe z płyt kartonowo gipsowych montujemy na stelażach metalowych. Jest to lekka zabudowa spełniająca taką samą funkcję i posiadająca niekiedy lepszą charakterystykę akustyczną i cieplną niż tradycyjne ściany murowane.
  • sufity podwieszane
  • proste, nietypowe zabudowy z karton gipsu.
  • w zależności od potrzeb stosujemy wygłuszenie, pochłanianie echa, odporność mechaniczną na uderzenia, ocieplenie, paroizolację.

Wygłuszenie pomieszczeń i pochłanianie echa znacznie zwiększają komfort codziennego życia!

Wykonujemy sufity podwieszane proste, jedno lub wielopoziomowe, wnęki na karnisz, oświetlenie LED w profilach, wnękach, tubach, szynoprzewodach, okrągłe lub o kształtach mniej prostych.

Zarówno sufity podwieszane proste, jak i inne wykonywane przez nas składowe wyposażenia mogą pochłaniać echo oraz wygłuszyć pomieszczenie. Pochłanianie echa to funkcja szczególnie przydatna w dużych pokojach, z podwieszanymi sklepieniami.